ایان دش در ابتدا یک افسانه مطلق لیورپول بود، همراه با او تا به امروز بهترین گلزن لیورپول را ادامه می‌دهد، و با به ثمر رساندن 346 برنامه، 660 نگاه به قرمزهای شما را به دست آورده است، که احتمالاً بدون دلیل می‌توان از این رقم پیشی  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد گرفت. صحبت شفاهی اصلی برای توضیح ایان دش احتمالاً قابل توجه باشد.

ولزمن داش در سال 1961 به این دنیا آمد و در سال 1979 با استفاده از انجمن چستر به تنهایی در اولین تیم توسعه یافت و در کنار اینکه یک گلزن معمولی بود، 34 قیافه برای چستر ساخت و گلزنی کرد. 15 طرح این اجراها مورد توجه بسیاری از مجموعه های باشگاهی همراه با لیورپول قرار گرفت. دلال ارز، کوین پیزلی، هزینه خدمات بایگانی را به مبلغ 300000 پوند پرداخت کرد تا دش را به لیورپول پس از بازگشت به خانه طی چند سال 1980 برساند.

اولین دو سالی که راش برای لیورپول در آن حضور داشت، عمدتاً با اولین ظاهر تیم او مواجه شد و او عمدتاً برای ذخیره‌های شما به تصویر کشیده بود، در واقع اعلام شد که او در ابتدا ناتمام بود و نیاز به اخراج خوب از لیورپول داشت، کوین پیزلی از او خواست که در آن بخوابد. و همچنین ضرب و شتم برای اولین قرار دادن تیم.

در طول سال های 1981-1982، داش به تنهایی در اولین تیم شروع کرد و در طول چهل و نه بازی، 33 برنامه را به ثمر رساند، و توانست به لیورپول کمک کند که هر زمان که در کنارش گل زده باشد، هر گونه درخشش و همچنین هر نوشیدنی لیگ کوچک را تضمین کند. تاتنهام ایان دش در ابتدا این روزها از طریق طرفداران لیورپول همراه با آخرین تیمی که او در کنارش به تصویر کشیده بود، از او لذت می برد.

به خاطر اینکه در نوامبر 1982، لیورپول در نوامبر 1982 با اورتون 5-0 مبارزه کرد، برنامه های زیادی در کنار چالش های بومی اورتون به ثمر رساند.

هر دو سال 1983-1984 در ابتدا احتمالاً دو سال عالی راش برای لیورپول بوده است، او 47 برنامه را به ثمر رسانده است، عمدتاً به این دلیل که لیورپول را بهبود بخشید و هر گونه برند لیگ کوچک، نوشیدنی اروپایی و نوشیدنی لیگ لیورپول را بهبود بخشید. فوتبالیست اصلی کارائیب که افتخار کفش ورزشی شگفت انگیز اروپا را همراه با یک فوتبالیست در طول یک سال یا بیشتر کسب خواهد کرد.

طرفداران لیورپول در طول سال 1987 قطعاً در هر زمان شکست خوردند و برای بار دوم برای بار دوم حدود 30 طرح از لباس مهمان نوازی را به ثمر رساندند. این درگذشت در ابتدا همراه با بازگشت او موقتی بود که باعث می شود لیورپول در این چند سال خاص که نمی تواند به یوونتوس رضایت دهد، نقل قول معروفی به نظر می رسد که عمدتاً به این دلیل است که می گوید “در ابتدا مثلاً در یک کشور ناآشنا زندگی می کردم.”

با توجه به این دیدار مجدد از لیورپول، داش برای دیدار با مسابقه خوبی که برای این مسابقه ساخته شده بود، کریس بیردزلی را همراه با مارک آلدریج می‌سازد، با این حال، او بارها و بارها به امتیازات فیکو ادامه داد و همچنین در سال‌های 1989-1990 با دش آف مواجه شد تا در نهایت این را تضمین کند. برند لیگ کوچکی که از لیورپول استفاده می کند و در طول 34 مسابقه 15 امتیاز به ثمر رساند.

بسیاری از استرس‌های دیگر در طول کار درخشان راش، سومین FA Drink را در بر گرفت، کسانی که در طول سال 1992 مدال‌هایی را به دست آوردند که او گل نهایی لیورپول را از 2-0 در کنار ساندرلند به ثمر رساند. به این دلیل که بهترین گلزن لیورپول در فصل های تغییر فصل 1992-93، 1993-94، به همراه او این لیگ کوچولو را ایجاد کرد.

ایان دش در نهایت با هزینه صفر در طول سال 1996 به لیورپول رفت و همراه با او ممکن است همیشه یک افسانه لیورپول مطلق را ادامه دهد.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *